Regulamin


Informacje o sklepie

Sklep internetowy Katta.pl prowadzony jest przez firmę Katta Szymon Maliszewski,
ul. Odkryta 56A/37, 03-140 Warszawa, NIP 8241641578, REGON 146020564

Wszystkie ceny podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze
jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego.

Ceny nie uwzględniają kosztów wysyłki.

Do przesyłki dołączamy dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury (na życzenie).

 

Zamówienia

 • Zamówienia są przyjmowane wyłącznie poprzez stronę sklepu internetowego. Po złożeniu zamówienia zostanie przesłana wiadomość na podany przez Kupującego adres e-mail, że zamówienie dotarło do sklepu.
 • Informacje o Towarach zamieszczone na stronach sklepu Katta.pl, w szczególności ich opisy, parametry oraz ceny, stanowią zaproszenie do zawarcia umowy, w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.
  Wysłanie przez Klienta Zamówienia stanowi oświadczenie woli zawarcia Umowy Sprzedaży ze sklepem Katta.pl, zgodnie z treścią Regulaminu.
 • Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje wiadomość email, zawierającą wszystkie istotne elementy zamówienia. Ta wiadomość jest generowana automatycznie i potwierdza tylko otrzymanie zamówienia i nie stanowi oświadczenia woli zawarcia Umowy ze strony Sprzedającego.
 • Do zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym a Kupującym dochodzi w momencie przyjęcia zamówienia do realizacji, Klient zostanie o tym poinformowany poprzez drugą, nieautomatyczną wiadomość e-mail, zawierającej potwierdzenie wszystkich istotnych elementów Zamówienia.
 • Sprzedający zobowiązuje się do realizacji zamówienia w podanym przez niego czasie. W przypadku wyczerpania asortymentu u dystrybutora i niemożności jego sprowadzenia od producenta, sklep Katta.pl będzie kontaktował się z Kupującym celu wypracowania innego, satysfakcjonującego dla Klienta rozwiązania.
 • Sklep Katta.pl nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie lub opóźnienie dostawy spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem dostawy podanym przez Klienta.
  Sklep pobiera opłatę za ponowne wysłanie przesyłki spowodowane przez błędnie podanym Kupującego adresem.
 • Kupujący może anulować lub zmodyfikować zamówienie, dopóki nie otrzyma wiadomości e-mail od sklepu Katta.pl, że zostało ono wysłane.
 • Umowę sprzedaży stanowi treść niniejszego Regulaminu oraz istotne szczegóły złożonego przez Klienta Zamówienia. Klient może w każdej chwili uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu za pośrednictwem odsyłacza w stopce sklepu www.katta.pl oraz pobrać go (Pobierz) i wydrukować.  Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych danych Umowy sprzedaży Towarów, następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany wcześniej adres email oraz dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku specyfikacji Zamówienia lub faktury VAT.
 • Złożone zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku. Zamówienia płatne przy odbiorze (wysyłka za pobraniem) będą realizowane natychmiast po potwierdzeniu przez użytkownika danego zamówienia. Zamówienia płatne przelewem będą realizowane po zaksięgowaniu wpłaty.

 

Dostępność

O dostępności produktu informuje status Dostępność w karcie produktu przy każdej z opcji:

 • Dostępny - oznacza, że produkt jest w magazynie sklepu i po złożeniu zamówienia zostanie wysłany do Kupującego w ciągu 24 godzin
 • wysyłka w 7-28 dni - oznacza, że towar jest na zamówienie lub okresowo nie ma go w magazynie sklepu, Klient na życzenie może być każdorazowo informowany o terminie dostępności.

 

Koszty wysyłki

 • Odbiór własny - 0 zł - płatność za zamówiony towar tylko gotówką, odbiór następuje w uzgodnionym przez Sprzedającego i Kupującego czasie,
 • Poczta Polska polecony priorytetowy - 10 zł (czas dostawy 1-3 dni robocze)
 • Poczta Polska polecony priorytetowy za pobraniem - 16 zł (czas dostawy 1-3 dni robocze)

 

Sposoby płatności

 • przelewem bankowym - Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu zapłaty za zamówienie, na rachunek :
  Katta Szymon Maliszewski, ul. Odkryta 56A/37, 03-140 Warszawa
  Bank Ing Śląski: 02 1050 1025 1000 0090 9435 6400.
  W tytule przelewu prosimy podać nr zamówienia otrzymany w wiadomości e-mail
 • on-line za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych(PayU) - Możliwość zapłaty kartą kredytową, poprzez e-przelew. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po uznaniu autoryzacji przez bank.
 • płatność za pobraniem -Płatność listonoszowi lub kurierowi w momencie otrzymania przesyłki. Realizacja zamówienia następuje po złożeniu zamówienia na stronie Sklepu.

 

Odstąpienie od Umowy

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient może odstąpić od umowy kupna zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

W tym celu należy napisać oświadczenie woli o odstąpieniu od umowy kupna/sprzedaży lub skorzystać ze wzoru [tutaj] odstąpienia od umowy i  przesłać go na adres email: sklep@katta.pl lub na adres Katta Szymon Maliszewski, ul. Odkryta 56A/37, 03-140 Warszawa.
Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość przysługuje konsumentowi w terminie 14 dni od otrzymania towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeśli konsument wyśle oświadczenie na adres podany powyżej.

Zwrot świadczeń wynikający z odstąpienia od umowy zawartej na odległość, nastąpi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Sklep zwróci pieniądze za odesłany towar na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres podany na zamówieniu.
W takim przypadku Sklep zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Zakupiony towar musi zostać odesłany na adres sklepu w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

Koszty związane z przesyłką zwracanego towaru ponosi Kupujący.

Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

 

Reklamacje

Sklep Katta.pl zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

Towar podlega reklamacji, jeśli posiada wady fabryczne lub został uszkodzony w trakcie transportu.

W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwarcia należy w obecności listonosza spisać protokół szkody i odmówić przyjęcia towaru.

W celu dokonania reklamacji niezbędne jest skontaktowanie się ze Sklepem oraz wypełnienie formularza zwrotu/reklamacji [tutaj].
Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od otrzymania reklamowanego towaru.

W przypadku uzasadnionej reklamacji towar zostanie wymieniony na nowy lub -jeśli będzie to niemożliwe- Sklep zwróci równowartość ceny towaru lub zaoferuje inne dostępne produkty.

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty ponosi Kupujący.

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

 

Postanowienia końcowe

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące login oraz hasło Klienta.

Dane Klientów sklepu Katta.pl będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień i prowadzenia statystyk sprzedaży. Będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133 poz. 883 

Zdjęcia znajdujące się na stronach www.katta.pl są własnością sklepu. Nie wyraża się zgody na ich kopiowanie.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu 535 940 592 lub na adres e-mail: sklep@katta.pl